Vstupné vyšetrenie

Ako prvé nás bude zaujímať dôvod, prečo ste sa rozhodli navštíviť našu kliniku a váš celkový zdravotný stav. Následne prejde lekár k detailnej prehliadke chrupu a tkanív v ústnej dutine. Keďže naša klinika disponuje zariadeniami, ktoré nám umožnia spresniť diagnostiku je súčasťou vstupného vyšetrenia aj zhotovenie RTG snímky a ak to je potrebné tak aj 3D CBCT. Nemusíte nikam chodiť, objednávať sa alebo čakať kým príde na vás rad. V Bio Dent Košice máme všetko čo potrebujeme na kompletné stomatologické vyšetrenie a ošetrenie pacientov.
Vstupné vyšetrenie
AKO PRIJÍMAME PACIENTOV

Počas vyšetrenia používame lupové okuliare alebo dentálny mikroskop. Tieto zväčšovacie pomôcky naším lekárom pomôžu odhaliť aj tie najnepatrnejšie patologické zmeny na zuboch, slizniciach alebo tkanivách ústnej dutiny. Rovnako pozorne prezrieme aj stav už existujúcich výplní, mostíkov a koruniek. Nakoniec zhodnotíme funkciu chrupu a estetický vzhľad vašich zubov.

Mddr. Michal DemeterŠpecializácia
Protetiká, záchovná a estetická stomatológia.
Priebeh vstupného vyšetrenia chrupu
Vstupné vyšetrenie

Po detailnej prehliadke vás lekár podrobne a zrozumiteľne oboznámi s vaším stavom a preberie s vami aj všetky možnosti liečby. Zastávame názor, že ak pacient presne vie čo mu je, ľahšie pochopí dôležitosť liečby a rozhodne sa pre správnu liečbu. V závislosti od typu plánovaného ošetrenia a v prípade pacientovho záujmu je možné vytvoriť aj ukážku chrupu po ošetrení na modeloch alebo obrázkoch.

Vstupné vyšetrenie

Liečebný plán

Liečebný plán je v podstate kompletná diagnostika stavu vášho chrupu. Jeho súčasťou sú aj návrhy liečby, časový rozvrh jednotlivých zákrokov a finančná kalkulácia kompletnej starostlivosti. Plán sa vypracováva individuálne, pre každého pacienta osobne a prihliada aj na časové možnosti pacienta. Liečebný plán si môžete zobrať domov. Môžete si ho v pokoji lepšie prezrieť a podrobnejšie sa oboznámiť s jednotlivými zákrokmi. V prípade akýchkoľvek nejasností môžete čokoľvek prebrať s lekárom ešte skôr ako sa liečba začne.

Vstupné vyšetrenie

Naše zásady

Liečba, ktorú vám navrhneme zahŕňa kompletné ošetrenie chrupu. Pri navrhovaní postupu liečby berieme ohľad na vaše individuálne potreby a požiadavky.

Kompletná liečba je rozvrhnutá do jednotlivých krokov, ktoré na seba nadväzujú. Ich postupnosť je potrebné dodržať. Liečba zahŕňa všetko, od prevencie cez ošetrenie až po estetické ošetrenie chrupu. zubného kazu cez ochorenie ďasien až po parodontologickú starostlivosť. Postupnosť liečby obsahuje prevenciu zubného kazu, ochranu pred ochorením ďasien, ošetrenie zubných kazov, chirurgické, endodontické a aj estetické ošetrenie chrupu.

Počas liečebného procesu rešpektujeme vaše požiadavky hlavne čo sa týka estetickej stránky vášho chrupu a finančnej náročnosti celkového ošetrenia. Nie vždy ale kompromisy môžeme robiť. Pokiaľ ide o kvalitu ošetrenia, zbavenie pacienta bolesti, vyliečenie zdravotných problémov a zaistenie čo najlepšej prognózy kompromisy si nemôžeme dovoliť robiť.

RECENZIE
Táto zubná klinika mi zmenila nie len úsmev ale aj chuť sa smiať ☺️. Urcite odporúčam ak sa chcete cítiť komfortnejšie a s úsmevom na tvári.
Krásna čistá klinika. Veľmi príjemní personál, absolvovala som dentálnu hygienu.
Odporúčam. Neskutočný prístup, môj syn si nechal ošetriť 5 zubov bez problému, pretože to v bio dente vedia aj s deťmi.
Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.