Cesta za novým krásnym úsmevom začína u nás

Cesta za novým krásnym úsmevom začína u nás

Objednajte sa na konzultáciu a zistite viac

100% záruka kvalitného ošetrenia
1 Deň - Najkratšie čakacie doby
6278 vďačných pacientov
5 skúsených lekárov

BioDent Košice Zubná Klinika novej generácie

BioDent Košice, zubná klinika, ktorá poskytuje svoje služby už 9 rokov. Víziu, ktorú sme mali na začiatku nášho projektu: dať dokopy tím špičkových odborníkov, špecialistov, zubných lekárov, ktorí sú majstrami vo svojom obore a vytvoriť príjemné miesto pre pacientov sa nám podarilo naplniť do poslednej bodky.

Zubní lekári, zdravotné sestry a aj zubní technici pravidelne absolvujú školenia. Aj vďaka tomu máme stále poznatky o najnovších moderných technológiách a nových liečebných postupoch v stomatológii. Našimi atribútmi sú profesionalita, odbornosť, skúsenosť a príjemní personál, ktorí je pripravení vám kedykoľvek pomôcť s vašim problémom. Od bežnej preventívnej prehliadky cez implantáty a endodontické ošetrenie až po úplné protetické riešenie. Sme odborníkmi v oblasti záchovnej, protetickej, mikroskopickej a estetickej stomatológii, implantológii a ortodoncii. Kombinácia špičkového odborného tímu, moderných technológií a inovatívnych bezbolestných liečebných postupov sú zárukou vysokej spokojnosti pacienta, ktorú v Bio Dent Košice nájdete. Vytvorili sme pre vás príjemné miesto, kam sa budete radi vracať a my sa postaráme, aby ste od nás odchádzali vždy s dokonalým úsmevom.

Recenzie
Som maximálne spokojná s prístupom aj prácou pána zubára aj pani dentálnej hygieničky.
Profesionálny a zároveň ľudský prístup prvý raz v živote sa k zubárovi teším Ďakujem
Táto zubná klinika mi zmenila nie len úsmev ale aj chuť sa smiať ☺️. Urcite odporúčam ak sa chcete cítiť komfortnejšie a s úsmevom na tvári.
Krásna čistá klinika. Veľmi príjemní personál, absolvovala som dentálnu hygienu.
Ďakujeme
Preskúmanie textu: Keby to bolo možné, tak dám aj 10 hviezdičiek.
Prístup, precíznosť, spokojnosť. Môžem len odporúčať;
Naš tím
Vďaka dlhoročnej praxi a práci s veľkým počtom rôznych klinických prípadov Vám môžeme s istotou povedať, že vyriešime aj ten najkomplikovanejší prípad.
Dr. Ľubomír Paraszka
Mudr. Vladyslav Gorvat
MDDr. Michal Demeter
Bc. Marianna Rošková
Špecializácia::
Zubný lekár. Odborník na endodonciu a protetiku.
Pracovné skúsenosti:
8 rokov

Mojou hlavnou úlohou je presne určiť diagnózu a poskytnúť liečbu na najvyššom úrovni. Výsledkom ktorej bude Váš nový perfektný úsmev. 

Špecializácia::
Chirurgia. Implantológia
Pracovné skúsenosti:
11 rokov

Často je potrebné spraviť aj závažné chirurgické zákroky.  Všetky takéto chirurgické výkony na zuboch, čeľustiach a mäkkých tkanivách zaraďujeme do stomatochirurgie. Dnes sú už tieto chirurgické zákroky, ako napríklad extrakcie osmičiek vďaka moderným technológiám aj bezbolestné.

Špecializácia::
Estetická a mikroskopická stomatológia. Protetická stomatológia.
Pracovné skúsenosti:
5 rokov.

Neustále sa vzdelávam a objavujem nové technológie aby som mohol darovať našim pacientami nový úsmev!

Špecializácia::
Dentálna Hygiena
Pracovné skúsenosti:
9 rokov

Zdravé zuby by mali byť tiež hlavnou prioritou v našom živote preto najlepšou prevenciu je návšteva dentálneho hygienika, ktorý vám poradí ako si správne vyčistiť zuby . Nikdy si s kefkou nedokážeme zuby vyčistiť tak, ako keď navštívime dentálneho hygienika.

Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.